Opravy počítačů i notebooků - servis, opravy, údržba - Praha

Stanislav Dostál

Váš osobní průvodce světem počítačů

Hotline: 777 063 556

Novinky

Opravy notebooků

Od srpna 2012 neprovádíme hardwarové opravy notebooků! V případě zájmu o opravu se, prosím, obraťte na firmu Český Servis.

pdf-creator

PDF Creator

PDF Creator je užitečný program pro snadné a rychlé vytváření PDF dokumentů.

Instalace programu

Instalace programu je zcela bezproblémová. Stačí spustit stažený soubor a dále se řídit instrukcemi instalačního programu.

Použití programu

Po instalaci programu se ve Vašem počítači objeví nová virtuální tiskárna, která se obvykle jmenuje PDFCreator. Pokud jakýkoliv dokument odešlete k tisku právě na tuto tiskárnu, vytvoří se Vám PDF soubor obsahující data, která by byla v případě použití běžné tiskárny vytištěna na papír. Díky tomu můžete vytvářet PDF dokumenty z textových dokumentů, tabulek, ale i obrázků či technických výkresů. PDF Creator je zkrátka univerzální program.

Využití

V roce 2007 vstoupil v platnost předpis, nařizující firmám odesílat povinně zveřejňované účetní výkazy ve formátu PDF. PDF Creator je k tomuto účelu perfektní nástroj, který Vám usnadní mnoho práce a ušetří značné finanční prostředky.

Kontaktujte nás ještě dnes a nechejte si od nás nastavit PDF Creator ve Vašem počítači a vyškolit Vaše zaměstnance, aby s ním dokázali snadno a efektivně pracovat.

Co je to PDF

PDF (zkratka anglického názvu Portable Document Format – Přenosný formát dokumentů) je souborový formát vyvinutý firmou Adobe pro ukládání dokumentů nezávisle na softwaru i hardwaru, na kterém byly pořízeny. Soubor typu PDF může obsahovat text i obrázky, přičemž tento formát zajišťuje, že se libovolný dokument na všech zařízeních zobrazí stejně. Pro tento formát existují volně dostupné prohlížeče pro mnoho platforem, nejznámějším je oficiální prohlížeč mateřské firmy Adobe – Adobe Reader. PDF soubory mají příponu .pdf popřípadě .PDF. PDF je otevřeným standardem a je snadno přenositelný (jeho reprodukce je nezávislá na použitém softwaru i hardwaru), i proto je velice rozšířený a hojně využívaný. 1. července 2008 byl tento formát publikován jako standard ISO 32000-1:2008 (vycházející z PDF 1.7).

Zdroj: Wikipedia

Download

Stáhnout zdarma PDF Creator (12,6 MB)

Skype

Kliknutím na obrázek zobrazíte celý článek.

Komunikujte se svými přáteli zdarma přes internet. Stáhněte si zdarma Skype.

ke stažení

Avast antivir

Kliknutím na obrázek zobrazíte celý článek.

Stáhněte si zdarma antivir pro Váš počítač a získejte účinný nástroj proti moderním bezpečnostním rizikům.

ke stažení

Open Office

Kliknutím na obrázek zobrazíte celý článek.

Open Office je profesionální balík kancelářských programů. Čím je výjimečný? Je zcela zdarma!

ke stažení

Kodeky

Kliknutím na obrázek zobrazíte celý článek.

Chcete-li sledovat DivX filmy ve Vašem počítači, budete zajisté potřebovat některý z kodeků. Nabízíme Vám stažení námi doporučovaných kodeků zdarma.

ke stažení

Google Chrome

Kliknutím na obrázek zobrazíte celý článek.

Hledáte bezplatný nástroj od Googlu, který Vám jednoduše umožní prohlížt internetové stránky?

ke stažení

NOD32

Kliknutím na obrázek zobrazíte celý článek.

Z nabídky antivirů Vám přinášíme i Nod32. Jedná se o 30ti denní bezplatnou zkušební verzi.

ke stažení